Registriraj se i uredi 1klik baš onako kako želiš!

Minimalno 6 znakova, sustav razlikuje “VELIKA” i “mala” slova!

*Prihvaćam uvjete korištenja

Sport

Najzanimljivije sportske vijesti iz vašeg omiljenog sporta i ostale teme vezane uz sport. U kategoriji sport pratite sve sportske novosti, rezultate i analize sportskih utakmica.

24sata

Chelsea bolji od Tottenhama u finalu kupa, Joseu šesta titula

Chelsea je pobijedio Tottenham na Wembleyu 2-0 u finalu Liga kupa. Chelseaju je to peti naslov u kupu. Jose Mourinho je s ovim klubom osvojio već šestu titulu... prije 50 minuta

Večernji list

Chelsea osvojio kup, a Mourinho prekinuo sušu nakon 914 dana!

Chelseaju je ovo bio peti osvojeni Liga kup, samo Liverpool ima više (osam), a Mourinho je postao prvi nebritanski trener s tri naslova prije 55 minuta

tportal

Hajduk jedva izbjegao blamažu protiv Štimca!

U posljednjoj utakmici 23. kola MAXtv Prve lige Hajduk i Zadar odigrali su 2:2 na Poljudu, u dvoboju u kojem su gosti vodili 0:2 na poluvremenu… prije 1 sat

Simeone odlučio Mandžukića ostaviti na klupi protiv Seville

Atletico od Seville nije izgubio 4,5 godina, a ovoga se puta Diego Simeone po pobjedu odlučio ići bez Mandžukića prije 1 sat

Index

Trojica Hrvata na Giuseppe Meazzi: Fiorentina povela protiv Intera

OD 18:15 na Giuseppe Meazzi u Milanu utakmicu 25. kola Serie A igraju Inter i Fiorentina. prije 1 sat

Index

Ronda ponudila Cat novu priliku: "Učinimo to opet"

RONDA ROUSEY Rousey je u obrani naslova na UFC-u 184 protiv Cat Zingano u borbi provela 14 sekundi. prije 1 sat

24sata

Nestala u 14 sekundi: Čudesna Ronda ušla u povijest UFC-a...

U najkraćoj borbi za obranu titule u UFC-ovoj povijesti Ronda Rousey pobijedila je Cat Zingano nakon samo 14 sekundi. Rondi je ovo bila 11. pobjeda iz 11 mečeva prije 1 sat

Sl. Dalmacija

Wolfsburgu pobjeda u trileru s osam golova, Perišić nije nastupio zbog ozljede

Nogometaši Wolfsburga osvojili su tri boda u trileru sa čak osam golova pobijedivši u Bremenu Werder 5-3. Domaćin je vodio 1-0, 2-1 i 3-2, no Wolfsburg je pokazao zašto je drugoplasirana momčad Bundeslige. 'Vukovi' su t... prije 1 sat

Stolni tenis: Gaćina i Tubikanec prvaci Hrvatske

Andrej Gaćina i Ivana Tubikanec prvaci su Hrvatske u stolnom tenisu, koje je ovog vikenda održano u zagrebačkom Domu sportova. Gaćina, kao apsolutni favorit prvenstva, u polufinalu je bio bolji od Tomislava Pucara sa 4-2, a potom u finalu i od Tomislava Kolar... prije 1 sat

Index

Štico iznenadio Špacu, Hajduk spašavao bod na Poljudu

HAJDUK je u sklopu 23. kola HNL na Poljudu dočekao Zadar i nakon šokantnih 0:2 ipak je uspio doći do boda prije 1 sat

Sportski.hr

Nevjerojatna snimka završnice školske utakmice dolazi iz SAD. Radi se o dvoboju za 3. mjesto na turniru osmaša u Kansasu, a posljednje sekunde stvarno nisu mogle biti neizvjesnije. prije 2 sata

Kovačić, Brozović i Badelj od početka u susretu Intera i Fiorentine

U početnom sastavu Fiorentine je Milan Badelj, koji je u posljednje vrijeme standardan kod trenera Vincenza Montelle prije 2 sata

Torcida zvala igrače na sjever na razgovor!

Nova katastrofalna igra Hajduka donijela je i reakciju s tribina. Nakon što su "bijeli" već nakon samo 18 minuta imali dva gola zaostatka protiv fenjeraša Zadra koji im je uz to u prvom poluvremenu očitao i lekciju iz nogometne igre (lakoćom su Zadrani stvara... prije 2 sata

Index

Kalinić zabio novi gol za Dnipro

NIKOLA KALINIĆ zabio je novi pogodak za Dnipro u pobjedi Dnipra 5:0 protiv Volyn Lutska. Hrvatsli napadač zabio je u 51. minuti gol za 3:0 domaće momčadi. prije 2 sata

Osijek protutnjao kroz Kranjčevićevu, hat-trick Vojnovića

Otkad je na klupu stigao Ivo Šušak, Osijek je počeo sjajno igrati. Prvo su remizirali s Dinamom, a sada i pregazili Zagreb. prije 2 sata

Čopu pola sata u porazu Caglijarija, Perici samo šest minuta

Mato Jajalo odigrao je svih 90 minuta u remiju Palerma i Empolija (0:0), dok je Stipe Perica odigrao posljednjih šest minuta u gostujućem porazu Udinesea od Cesene (0:1). prije 2 sata

Rekorder Colin: Imao sam sretnu karijeru, a sve je počelo u Zagrebu...

Utrka "Go Dad Run" moj je projekt namijenjen zdravlju muškaraca... Potičem ih da se potuže kad ih boli. prije 3 sata

Antonija Mišura: Jako mi smeta što svi u prvi plan stavljaju moju ljepotu, a ne moju igru

– Danas mi jako smeta što svi u prvi plan stavljaju moju ljepotu, a ne, primjerice, moju igru. U redu, godi kada te netko proglasi najljepšom prije 3 sata

Index

Lovren protiv Cityja odigrao perfektan meč

HRVATSKI reprezentativac Dejan Lovren odigrao je odličan meč protiv Cityja i jedan je od najszaslužnijih za veliku pobjedu 2:1 prije 3 sata

tportal

Briljantni Osijek gazi sve i munjevito bježi s dna!

U nedjeljnoj utakmici 23. kola MAxtv Prve lige Osijek je pobijedio Zagreb u Kranjčevićevoj s čak 4:0, nastavivši tako svoju pozitivnu rezultatsku seriju… prije 3 sata

Halilhodžić preuzima Japan, dobivat će 2,2 milijuna eura po sezoni

- Čelnici saveza pitali su me za Halilhodžića i Safeta Sušića. Rekao sam im da obojicu znam jako dobro, da ne želim reći nešto što im može utjecati na život prije 3 sata

tportal

Najveći razbijač F1 bolida ponovo nije izdržao!

Pastor Maldonado završio je zimsko F1 testiranje u svom stilu: zabijanjem u ogradu posljednjeg dana u Barceloni… prije 3 sata

24sata

Velimir Perasović je izbornik hrvatske košarkaške repke...

Velimir Perasović novi je izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije. Perasović je bio jedini kandidat za nasljednika Repeše. Službena 'presica' je 2. ožujka u 13.30 prije 3 sata

1. HNL: Hajduk - Zadar 0:2 (UŽIVO) "Bijeli" izgubljeni, zvižduci s tribina

Stanko Poklepović je složio Hajdukove kockice i spremno čeka dvoboj protiv Zadra. U kakvom je stanju momčad? - Pretpostavljam dobrom. Apsolutno nemam dilema. Kako će se sve odvijati, o tom, potom. Jeste li gledali Zadar... prije 3 sata

Sportnet

Nastavljeno je talijansko prvenstvo 25. kolom u kojem je Sampdoria prekinula niz od pet utakmica bez pobjede. Slavila je u Bergamu, dok je u Sassuolu uvjerljiv bio Lazio. Sve su utakmice počele s 15 minuta zakašnjenja k... prije 3 sata

Sportnet

Northug odličnom završnicom do zlata, Bauer drugi, Olsson stigao do bronce

Zadnja disciplina Svjetskog prvenstva u nordijskim disciplinama je kao i uvijek muška utrka na 50 kilometara. Ovog puta bio je red na trčanje klasičnim načinom. Naslov osvojen prije dvije godine u Val di Fiemmeu branio ... prije 3 sata

tportal

Hirscher posramio svjetsku skijašku elitu!

Austrijski skijaš Marcel Hirscher pobjednik je veleslaloma Svjetskog kupa u njemačkom Garmisch-Partenkirchenu i to s nevjerojatnih 3.28 sekundi prednosti ispred drugoplasiranog Nijemca Felixa Neureuthera. prije 4 sata

24sata

Špaco protiv Zadra na Poljudu traži prvu pobjedu u mandatu

Hajduk i Zadar od 17 sati na Poljudu igraju 23. kola Prve lige. Stanko Poklepović nakon poraza protiv Lokomotive mora dobiti, ali na drugoj strani je Igor Štimac... prije 4 sata

Preko Zaprešića želimo do elite Lige prvaka

– Ma meni se vrijeme i sviđa, drugačije je. Lako ćemo se naviknuti, samo će nam trebati nešto vremena za adaptaciju – kaže Taiye prije 4 sata

Index

Perasović preuzeo Hrvatsku!

HRVATSKA košarkaška reprezentacija ima novog izbornika, ali će tek u ponedjeljak službeno biti izabran na to mjesto. prije 4 sata

1klik je centralni news portal koji omogućuje praćenje novosti s najboljih portala i blogova u Hrvatskoj. Čitajte samo najbolje!

Za sve informacije o oglašavanju obratite nam se na mail marketing@1klik.hr ili na broj telefona 091/3349617